Středa, 29 května, 2024
A-TÝM

Chci navázat na našeho týmového ducha, říká Kozak

I v dalším ročníku ČEZ extraligy mužů se v našich barvách bude objevovat Adam Kozak, který prodloužil smlouvu, a proto tady s ním přinášíme krátký rozhovor. Jak hodnotí uplynulou sezonu nebo jaké plány má na léto? Přečtěte si níže.

Jak hodnotíš letošní sezonu?

V letošní sezóně jsme zápasili sami se sebou, chtěli jsme tak moc ukázat, že máme natrénováno na to, minimálně zopakovat výsledek z loňské sezony, že jsme se tím sami svazovali. Nakonec však se nám podařilo najít společnou cestu a adaptovat se na změny. 

Co tě přimělo prodloužit smlouvu ve Zlíně?

Ve Zlíně mě přiměli zůstat fanoušci, na které se už teď těším a samozřejmě vstřícné jednání s vedením.

Jaké máš cíle do sezony další?

Do další sezony chci navázat na našeho týmového ducha z posledních domácích kol a přetavit dřinu na výsledky.

Jak si plánuješ přes letní volno odpočinout?

V létě mám v plánu přijít na nové myšlenky a aktivně si ho užít.

Děkujeme a ať se ti nadále daří!