Úterý, 22 října, 2024

Články

• Další důležité body z venku
    AERO ODOLENA VODA – VSC FATRA ZLÍN V 5. kole ČEZ volejbalové extraligy mužů přivítalo AERO Odolena Voda tým Fatry Zlín. Hosté vedli už 2:0, ale po velkém boji a obratu ve čtvrtém setu dokázali domácí hráči, s velkým nasazením svým, ale především domácích diváků a fanoušků, srovnat na 2:2. Tie-break byl jasně v režii hostů a ti
  • Praha zvítězila jasně 3:0
    VSC FATRA ZLÍN – VK LVI PRAHA Ve čtvrtém kole ČEZ extraligy mužů svedl los domácí Fatru a hostující vicemistry z Prahy. Domácí chtěli po dobrém úvodu do sezony navázat na překvapivý domácí bod s Jihostrojem, ovšem čekal je další z hlavních favoritů soutěže. Tentokrát ovšem domácí kladli odpor pouze v prvním setu, kdy se rozhodovalo v koncovce. Další
  • Petr Šulista naší novou posilou
    Naší novou posilou se stává smečař Petr Šulista. V týmu se tak potká i se svým mladším bráchou Danem. Petr se po konci angažmá na Dukle Liberec vydal do světa a postupně hrál v Belgii, Bahrajnu, Saudské Arábii, Itálii a naposled Bulharsku. Nyní se v týdnu připojil k našemu A týmu a podepsal u nás
  • Důležité tři body z Ústí
    SKV ÚSTÍ NAD LABEM – VSC FATRA ZLÍN Zůstanou tři body na domácí palubovce Ústí nad Labem či poputují do Zlína? Tak zněla otázka před zápase, ve kterém se oba týmy ucházely o první výhru v nedávno zahájené sezóně. SKV Ústí nad Labem – VSC Fatra Zlín 1:3 (25:19, 23:25, 17:25, 19:25) Rozhodčí: Olt Jiří, Činátl René
  • S Budějovicemi bereme cenný bod
    V prvním kole ČEZ extraligy mužů 2024/2025 svedl los domácí Fatru a obhájce titulu z Českých Budějovic. Jelikož se jednalo o první utkání, tak domácí chtěli favorita tohoto utkání potrápit. Což se zlínskému týmu nakonec povedlo, když po prohraných dvou setech se vzchopil a dotáhl utkání, které se odehrálo před kamerami České televize, do pátého setu. Tam